שחזור קוד משתמש רשות המיסים

שחזור קוד משתמש רשות המיסים אתר מס הכנסה השירותים הדיגיטליים

לאור תשלומי מענקים, מענק לכל אזרח מפונה ומענקי חרבות ברזל, הפך האתר האישי של מס הכנסה, לכלי חשוב לכלל התושבים בישראל. מה בכתבה?. מדריך שחזור קוד משתמש רשות המיסים. כניסה לתהליך מסוף העמוד זה.  

חד פעמי או קבוע שחזור קוד משתמש רשות המיסים

אתר מס הכנסה משמש את אזרחים למגוון פעולות והוא מהווה חלף קביעת תור אצל פקיד שומה. בשנים האחרונות הסיטה הרשות חלק ניכר מהפעולות לערוצי הדיגיטל שלה על מנת לשפר את השירות לציבור. מדובר על מגוון שירותים חשובים. החל מתיאום מס הכנסה ועד להגשת תביעה לקבלת מס הכנסה שלילי 2024 והחזרי מס.

אזור אישי מס הכנסה איך נרשמים

כמו יתר השירותים של ממשלת ישראל לתושבים, תהליך הרישום לאתר אורך 2 עד 3 דקות והוא כרוך בהקשת פרטים אישיים למערכת, כפי שמתבקש במסכים. בנוסף, תצטרכו לאשר סיסמא חד פעמית באמצעות SMS. אבל מה קורה כאשר הקוד, שם המשתמש או הסיסמא נשכחות?. במקרה כזה תצטרכו לבצע תהליך שחזור.

טיפ חשוב לנרשמים לאתר – אם תוצג הודעה שמספר הטלפון המייל שלך כבר רשומים במערכת, עליך לפנות למוקד 4954* לצורך ביטול הרישום הקודם.

תהליך של 4 שלבים לשחזור שם משתמש וסיסמא

תהליך השחזור וקבלת קוד חדש מורכב מארבעה שלבים לפי הסדר הבא.

אימות לקוח
פרטי התקשרות
קוד משתמש
סיום תהליך ואפשרות כניסה לשירות הדיגיטלי מס הכנסה, מס ערך מוסף, מיסוי מקרקעין ועוד.

טלפון לתמיכה בשחזור סיסמא מס הכנסה השירותים המקוונים 

אם נתקלתם בבעיה ואינכם מצליחים לשחזר את פרטי הכניסה לאתר אישי רשות המיסים, תוכלו להתקשר ולקבל סיוע באמצעות מרכז המידע והשירותים המקוונים של רשות המסים. אילך עושים את זה?.

פניה מקוונת –  באמצעות מערכת הפניות באינטרנט פניה לרשות המסים

לתמיכה לאחר כניסה ליישם, לחייג 4954* (כוכבית 4954)

איזה מענק תוכלו לבקש באמצעות אתר מס הכנסה?. מענק עבודה 2024

בקשות למענק עבודה עבור שנת 2023 ניתן להגיש באופן מקוון באמצעות אתר רשות המסים עד לסוף שנת 2025 או באמצעות הדואר עד לקראת סוף שנת 2024. הגשת הבקשה למענק היא פשוטה וקלה.

שחזור קוד משתמש רשות המיסים

שחזור קוד משתמש רשות המיסים

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *