פקיד שומה פתח תקווה קבלת קהל

פקיד שומה פתח תקווה קבלת קהל

רשות המיסים מתקשרת עם ציבור הנישומים והאזרחים באמצעות פקידי שומה. בכתבה זו נציג את פקיד שומה פתח תקווה קבלת קהל , כתובת ושעות קבלה להחזרי מס פתח תקווה תאום מס אתר המיסים של ישראל ! 

רשימת פקידי שומה ברחבי הארץ כפופה לפעילות רשות המסים בישראל המנהלת את תחום גביית המיסים בישראל בראש הרשות עומד כיום ערן יעקב שהחליף את משה אשר

פקיד שומה פתח תקווה קבלת קהל

פקיד שומה פתח תקווה קבלת קהל

מס הכנסה פתח תקוה שעות פתיחה

שימו לבס לעדכון יוני 2021- החל מיום ראשון 4.7.2021 לא תתקיים בימי ראשון קבלת קהל ביחידות רשות המסים, בנוסף לימי שלישי. מדובר במידע למייצגים ואזרחים בנושא שעות קבלת קהל מס הכנסה.

יום חמישי בין השעות  8:30 – 13:00  בתחום שירותים כלליים וגבייה

ימים שני ורביעי בשעות הבוקר בין השעות 8:30 – 13:00

מס הכנסה פתח תקווה שעות אחר הצהריים קבלת קהל בימים שני ורביעי בין השעות 15:00 – 18:00

תאום מס פתח תקווה 

ניתן  לערוך תיאום מס גם במרכז המידע, שירות ומשאבים של רשות המסים ברח’ שבזי 29 ראש העין (בניין העירייה הישן). או באמצעות אתר האינטרנט של רשות המיסים . 

פעילות אכיפה וביקורות מס הכנסה שנערכו על ידי פקיד שומה פתח תקווה 

15% מבעלי עסקים שעברו ביקורת בישובים באזור פתח תקווה לא רשמו תקבולים ואצל 31% נמצאו ליקויים מהותיים

אי רישום תקבולים ב- 11% מהביקורות בבתי עסק באזור פתח תקווה

למי מגיע החזר מס הכנסה 2023 לוח הניכויים

לפי נקודת זיכוי במס עודכנה לסכום של 235 ₪ בחודש. תקרת פטור ממס בגין הכנסות משכר דירה עודכנה לסכום של 5,471 ₪. בין השאר התעדכנו גם מדרגות זקיפת שווי שימוש ברכב

ראשית יש להבדיל בין תאום מס לבין תהליך מימוש זכויות במס הכנסה הנקרא החזר מס. בתאום מס שכיר או עצמאי מבצע מראש תהליך של החזר מס על ידי הקטנת הגבייה במקור בעת קבלת תלוש שכר ומשכורת מהמעסיק. 

בתהליך החזר מס אנו מבקשים ממס הכנסה שיחזיר כסף לאזרח לאחר שהוא כבר שילם עודף מס בשל אי ניצול הטבות מס הכנסה הנמצאות בפקודת מס הכנסה. 

פקודת מס הכנסה מגלמת בתוכה עשרות הטבות מס לשכירים . החל ממענק עבודה או מס הכנסה שלילי ועד לקבלת הטבות מס ונקודות זיכוי בשווי אלפי שקלים בשנה. ניתן לתבוע החזר מס הכנסה עד 6 שנים אחורנית. 

הודעות מיסוי חדשות מס הכנסה 2022

פורסמו החלטות מיסוי חדשות בנושאים: מניין תקופת השלמת הבניה בהעברת פרויקטים בתחום ההתחדשות; אופציית מכר (Put) בעסקאות B.O.T

רשות המיסים קבלת קהל ההסתדרות 26 פתח תקווה שעות קבלת קהל מספר טלפון ושירותים של פקיד שומה פתח תקווה כל המידע באתר המיסים של ישראל החזרי מס תאום מס

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *