מענק לעסקים בצפון 2024 פיצויים מוגדלים גם בינואר פברואר

מענק לעסקים בצפון 2024 פיצויים מוגדלים גם בינואר פברואר

על רקע המשבר הכלכלי הפוקד את בתי העסק בקו העימות, שגובה מחיר יקר מהתושבים והמגזר הכלכלי באזור הלחימה, הכריזה היום רשות המיסים על מענק נוסף. מה בכתבה?. מדריך מענקי חרבות ברזל. מתי הכסף נכנס לבנק?. מענק לעסקים בצפון 2024 פיצויים מוגדלים גם בינואר פברואר.

תשלומים פיצויים ומענקים שעל הפרק שלנת 2024 

למי ששכח כ 80,000 תושהי צפון נמצאים מחוץ לבית מאז תחילת המלחמה. רובם שוהים במקומות לינה במימון המדינה. מה התוצאה?. פגיעה קשה בפעילות הכלכלית, לרבות עסקים קטנים וגדולים. מי עוד נפגע?. עסקים מבוססי חקלאות בין אם באופן ישיר או עקיף. 

לבירורים ועדכונים כנסו עכשיו שירות הדיגיטל של רשות המיסים 

הזכאות תגדל ותורחב מענק לעסקים בצפון 2024 פיצויים מוגדלים גם בינואר פברואר 

בהתאם לתקנות שאישרה וועדת הכספים של הכנסת, עסקים ביישובים שבהם חלו הגבלות מחמירות של מערכת הביטחון זכאים לפיצויים מוגדלים עבור החודשים אוקטובר – דצמבר 2023. עסקים אלה זכאים לבחור בין פיצוי מוגדל בגין ירידת המחזורים לפיצוי במסלול “שכר”, בסכום קצוב של 520 ₪ ליום בגין כל עובד שנעדר ממקום העבודה בשל הנחיות מערכת הביטחון.

יש לך עסק באזור הזכאות?. הכר את המענק החדש מענקים חרבות ברזל ינואר פברואר

כעת, לפי הצעת מתוו האוצר, מוצע לקבוע כי עסקים ביישובי קן העימות בצפון יהיו זכאים לפיצויים אלה גם בגין החודשים ינואר-פברואר 2024. רשימת היישובים הזכאים כוללת יישובים שבהם נתן פיקוד צפון הנחיות מיוחדות אשר הגבילו באופן משמעותי, רציף ולאורך זמן את הפעילות הכלכלית של יישובים אלו בחודשים ינואר – פברואר 2024.

היישובים שנכנסו לרשימת היישובים הזכאים יישובי הספר החדשים בצפון מענקים חרבות ברזל מרץ אפריל 2024

התרחבות הלחימה בצפון ישראל והתרחבותה ליישובים נוספים, גובה מחיר כלכלי שחלק מסתבר רק בדיעבד. מה המשמעות?. משרד האוצר פרסם את הגדרתם של מספר יישובים בצפון כיישובי ספר למשך תקופה של שנה. מוצע כי הישובים כפר ורדים, בוקתעא, בני יהודה, חד נס, חספין, קצרין ורמת טראמפ יוכרו כיישובי ספר מה-7 באוקטובר 2023 עד ה-7 באוקטובר 2024. משמעות ההכרה היא שעסקים ביישובים אלה יהיו זכאים לתבוע פיצויים במסלול האדום. סיקור פיצוי חרבות ברזל מענקים חדשות מס הכנסה. 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *