מיסוי מקרקעין טלפון תשלום מס רכישה מוקד

מיסוי מקרקעין טלפון תשלום מס רכישה מוקד פניות הציבור ומייצגים

אגף מסמ”ק של רשות המיסים מרכז את פעילות המיסוי בתחום הנדל”ן. מדובר באירועי מס הכוללים הגשת שומה עצמית, תשלומי מס רכישה ומס שבח וכן מענה לשאלות מייצגים ועורכי דין בתחום הנדל”ן. בכתבה זו מיסוי מקרקעין טלפון תשלום מס רכישה מוקד.

מיסוי מקרקעין טלפון תשלום מס רכישה מוקד

מיסוי מקרקעין טלפון תשלום מס רכישה מוקד

בירורים מיסוי מקרקעין טלפון קביעת תורים my visit באינטרנט 

בשנים האחרונות הסיטה רשות המיסים פעילות לערוץ הדיגיטלי. לא רק באמצעות אתר רשות המיסים אלא באמצעות מענה טלפוני או פניה לפקיד שומה באמצעות האינטרנט. אגב, אם יש לכם שאלות בנושא מס הכנסה שלילי, תוכלו לבצע גם בירור מצב תביעה ותשלומים.

אז איך יוצרים קשר עם אגף מס מקרקעין? בימים א’-ה’- בשעות 8:30-15:30 באמצעים הבאים: באחד ממספרי הטלפון-4954* או 02-5656400 שלוחה 2. אפשרות נוספת היא באמצעות מערכת הפניות. או קביעת תור לפקיד שומה באמצעות יישומון ואתר התורים של מס הכנסה myvisit.

קביעת תורים לפקידי שומה ברחבי הארץ my visit

הקלות חרבות ברזל דחיית מיסים בשלושה חודשים 

ועדת הכספים של הכנסת אישרה היום את הצעת החוק המסדירה הארכת מועדים ודחיית תקופות דיווח בהליכי מס בעקבות מלחמת חרבות ברזל, הצעת החוק טעונה עדיין אישור של מליאת הכנסת. על פי הצעת החוק, מועד הסיום של תקופות דיווח שתחילתן לפני ה-7/1/2024 וסיומן בתאריכים 7/10/2023 – 7/3/2024 יידחה לתקופה של 3 חודשים.

הצעת החוק מביאה לדחייה של המועד האחרון לביצוע פעולות שונות הקבועות בחקיקת מס, קביעת שומה והגשת השגה על שומה במערכי המס השונים, הגשת בקשה להחזר מס, בקשה למענק עבודה ועוד. עם השלמת החקיקה, תפורסם הרשימה המלאה של הפעולות ומועדי הדיווח שעליהם חלה החקיקה באתר רשות המסים.

בכל הנוגע למשך התקופה שבה משפרי דיור יכולים להחזיק בשתי דירות מגורים, ועדיין להיחשב כבעלים של דירה יחידה לצורך הטבות המס הניתנות בחוק לבעלי דירה יחידה, נקבע כי תינתן הארכה של 3 חודשים, או עד ה-7/4/2024 (המאוחר מבין השניים).

תשלום מס רכישה טלפון

תשלומי מיסים עבור רכישת דירות, מכירת דירת מגורים או נכסי נדל”ן אחרים נעשים באמצעות שוברים שהונפקו על ידי רשות המיסים. במידה ויש צורך במענה לשאלות ניתן לפנות למרכז התמיכה המקצועי של מיסוי מקרקעין טלפונים 4954* או 1-2222-4954 או 02-5656400 שלוחה 5. מתי ובאיזה שעות? בימים ראשון עד חמישי בין השעות 08:15-16:00.

איך אפשר לשלם מס שבח, מס מכירה ומס רכישה

באתר האינטרנט של רשות המיסים קיים יישום תשלומי מיסים. לאחר הגשת השומה על ידי המייצג ( עורך דין ) לרשות המיסים מקרקעין, יופק עבורכם שובר תשלום. איך אפשר לשלם? 

כרטיס אשראי על שם בעל התיק בלבד לרבות תשלומים בקרדיט עד לסכום שומה של 35,000 שח. אם שלמתם באמצעות שלמתם קרדיט בכרטיס אשראי מה חשוב לדעת?. לא ניתן לבטל את התשלומים. 

תשלום בהעברה בנקאית מחשבון הבנק שלכם. תקף לבנקים- לאומי, הבינלאומי, הפועלים, דיסקונט, מזרחי ומרכנתיל דיסקונט..

תשלום שוברי מיסים בבנק הדואר ללא הגבלת סכום. .

מתי פועל מוקד שירות לקוחות מיסוי מקרקעין טלפון

החל מיום ראשון, 3.7.2022, ד’ בתמוז תשפ”ב, יתעדכנו שעות המענה במרכז התמיכה של רשות המסים בנושאי מיסוי מקרקעין. ניתן לפנות אל מרכז התמיכה של מיסוי מקרקעין בימים א’, ב’, ד’ וה’ בשעות 8:30 עד 15:30.

ביום שלישי פועל המוקד בין השעות 8:30 עד 12:30 באחד ממספרי הטלפון 4954* או 02-5656400 שלוחה 2

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *