הטבות לתושבי שדרות חרבות ברזל הקפאת משכנתא

הטבות לתושבי שדרות חרבות ברזל הקפאת משכנתא מזרחי טפחות 

בנק מזרחי בהודעה חשובה לתושבי העיר אשר להם משכנתא בבנק. מה כוללת ההטבה החדשה?. הטבות לתושבי שדרות חרבות ברזל הקפאת משכנתא. מי זכאי ותנאי ההטבה בכתבה שלפניכם. 

שימו לב – התנאים המחייבים לפי אתר הבנק ולפי שיקול דעתו הכתבה הינה בגדר סקירה מידע. 

יש לכם משכנתא בטפחות?. הטבות לתושבי שדרות חרבות ברזל הקפאת משכנתא

אחד התשלומים הקבועים הגבוהים אותם משלמים משקי הבית בישראל היא המשכנתא החודשית. בעקבות עליית הריבית בשנה האחרונה התשלומים החודשיים התייקרו ממילא והכבידו על כל בית בישראל. אולם מאז תחילת מלחמת חרבות ברזל, והעמיקה את המשבר הכלכלי. 

בנק מזרחי מודיע הארכת פטור מתשלומי המשכנתא לחודש דצמבר

לפי הודעת טפחות באתר הבנק 10/11/2023, ניתנת הטבה לתושבי העיר. מה כוללת ההטבה החשובה?. הארכת פטור מתשלומי המשכנתא בחודש נוסף ללקוחות תושבי שדרות. משך התקופה: נובמבר-דצמבר 2023.

עוד באתר מענק איכלוס הגשת בקשה אשקלון עוטף עזה והצפון

איך תקבלו את ההטבה הפוטרת אתכם משתלום משכנתא?. 

פטור מתשלומי המשכנתא בנובמבר-דצמבר 2023. מי זכאי?. מלקוחות תושבי שדרות שיש להם משכנתא בבנק, לא ייגבה חיוב המשכנתא לחודשים נובמבר ודצמבר 2023. הביטול יבוצע על ידנו אוטומטית.

ההטבה תקפה לבעלי משכנתא בטפחות המתגוררים בשדרות או או שהנכס ששעבדו להבטחת המשכנתא נמצא בעיר.

פקידי מס הכנסה מגיעים למלונות המפונים מקו העימות לסייע בקבלת מענקים

בשורה חשובה מרשות המיסים. בעמוד הפייסבוק שלה פרסמה הרשות  כי נציגי מס הכנסה מגיעים למלונות כדי לסייע לכם בכל הקשור לנושאי פיצויים לרכוש ולעסקים, מס הכנסה, מיסוי מקרקעין ומע״מ. כמו כן, בנושאי מענקי הסיוע לתושבי העוטף. שעות הפעילות של הנציגים – מהשעה 10:00 ועד השעה 15:00

ביקור פקידי מס הכנסה במלונות המפונים סיוע בקבלת מענקים לתושבי הדרום

ביקור פקידי מס הכנסה במלונות המפונים סיוע בקבלת מענקים לתושבי הדרום

לא קבלתם מענק עבודה 2023?. כך תוכלו לבדוק זכאות ולקבל מידע מתי מקבלים מס שלילי 2023

תושבי שדרות והדרום הזכאים קבלו לחשבון הבנק את סכום המענק שהורדם השנה בשל מענקי חרבות ברזל. מה עושה מי שייתכן והוא זכאי אך לא הגיש תביעה לרשות המיסים?. ניתן לבצע בדיקת זכאות למענק עבודה באמצעות אתר רשות המיסים. מה עוד ניתן לעשות?.  לפנות לרשות המיסים באמצעות האתר האישי. אפשרות נוספת היא בירור זכאות באמצעות מרכז מידע ושירותים מקוונים – מענק עבודה, שנותן מענה במגוון פניות בנושא מענק עבודה:

מדוע ביטוח לאומי מקזז את מענק איכלוס עצמאי לחלק מהזכאים?.

על פי נתוני הביטוח הלאומי שולם מענק אכלוס עצמאי ל 85 אלף משפחות. כמה זה יוצא בסך הכל?. כ 300 מיליון שקל. אולם ישנן כ 10,000 משפחות שדיווחו על איכלוס עצמאי למרות שככל הנראה שהו במלונות. במקרה כזה, כספים יקוזזו. יש לשים לב לעדכונים על ידי כניסה לאתר אישי ביטוח לאומי.

במידה ונוצרת בעיית הזדהות במערכת, ניתן לפנות למרכז המידע של רשות המסים בישראל, על מנת לקבל סיוע, בטלפון 4954* בימים א’-ה’ בין השעות 08:15-16:00.

המענקים החשובים של חרבות ברזל מענקי מלחמה בדיקת זכאות

מענק לכל אזרח 2023 לתושבי הצפון ועוטף עזה אותו משלם מס הכנסה

מענק איכלוס המשולם על ישי הביטוח הלאומי

מענקי מילואים ופיצוי לעסקים

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *