ביטוח נסיעות לחול 2020 הכללים החדשים

ביטוח נסיעות לחול 2020 הכללים החדשים

משבר הקורונה שנה את עולם הנסיעות והטיסות לחול וכמובן את תחום ביטוח נסיעות וטיולים לחול. ברב שיח אודות ביטוח נסיעות לחול 2020 הכללים החדשים למדנו על העולם החדש של ביטוח תיירים בנסיעות לחול.

ביטוח נסיעות לחול 2020 הכללים החדשים ביטוחי נסיעות חדשים איך קונים

ביטוח נסיעות לחול 2020 הכללים החדשים ביטוחי נסיעות חדשים איך קונים

אין פינוי רפואי של חולה קורונה אין לא קיים

בעולם הביטוח החדש אשר מתהווה לאחר המשבר יש רק פינוי של אדם שהבריא מקורונה לאחר שנדבק בחול או שהיה חולה מחוץ למדינת ישראל. אדם שחלה בקורונה ונמצא במדינה זרה – עד שלא החלים לחלוטין לא יוכל לחזור במדינת ישראל , חלף ההטסה הרפואית עד להבראה יהיו הוצאות אשפוז והמחיר יתבטא בדמי הביטוח.

האם ביטוח נסיעות יכלול כיסוי חובה להוצאות אשפוז לקורונה

בעולם הביטוח החדש שלאחר ותוך כדי פנדמיה 2020 מתפתחת חובת הצגת ביטוח נסיעות לחול שכולל קורונה. ללא ביטוח זה לא ניתן יהיה לנחות במדינה זרה וייתכן שהחובה תיאכף כבר בנמל התעופה היוצא.

מה קורה אם לגבי ביטול נסיעה של מבוטח שהתגלה בנמל התעופה

אירוע שכיום אין לו ביטוח יתומחר בהמשך. כל נושא האקטואריה ( תמחור מוצר ביטוחי ) סביב ביטוח נסיעות עדיין נמצא בדיונים של מבטחי משנה. המחיר יהיה תלוי באורך הנסיעה ובמדינת היעד וכמובן במידע שיש על התפרצות באותה מדינה. פועל יוצא מכך הוא שביטוח נסיעות לימים הראשונים יהיה זול יותר מהביטוח להמשך הנסיעה.

במדינות שיתחילו גל תחלואה יסגרו לפתע את שדה התעופה שלהן לטיסות יוצאות ונכנסות לוק דאון . אז המבוטח תקוע יש לכך השלכה על הסיכון של חברת הביטוח ועל המחיר של הפרמיה . תמחור הפוליסה ישתנה אחת לשבוע לפי פרמטרים שונים.

מתי ניתן לרכוש ביטוח נסיעות לחול

בעולם הישן ניתן היה לרכוש ביטוח נסיעות כמה חודשים לפני מועד הטיסה. לא מעט ישראלים הסתפקו בביטוח של חברות כרטיסי האשראי והפעילו אותו בסמוך לנסיעה. חלק מאיתנו העדיפו לרכוש ביטוח נסיעות באמצעות פוליסה אישית מקיפה יותר בהתאם לאופי הטיול והעדפת המבוטח. כעת רכישת ביטוח נסיעות מקיף יהיה בגדר חובה.

הכתבה אינה מחליפה ייעוץ מקצועי ביטוחי כמתחייב על פי כל דין וחוק במדינת ישראל. הכתבה בגדר סקירת מידע . 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *