אישור מיסים לטאבו הדפסה מאתר רשות המיסים

אישור מיסים לטאבו הדפסה מאתר רשות המיסים

רכישת דירה במדינת ישראל היא תהליך ארוך ומייגע. חלק מיישום החוזה בין הקונה למוכר כולל הסדרת אישורי מס כתנאי לרישום. מה בכתבה?. אישור מיסים לטאבו הדפסה מאתר רשות המיסים. בסוף הכתבה הפניה וכניסה לשירות הדיגיטלי של רשות המיסים. 

ועכשיו תוכלו להדפיס מהמחשב והנייד אישור מיסים לטאבו הדפסה מאתר רשות המיסים 

אם עד להשקת השירות החדש, מי שמכר או קנה דירה, היה צריך להתאמץ על מנת להדפיס אישורים מיסוי מקרקעין, כיום, ניתן יהיה להוריד ולהדפיס אותם באמצעות השירות הדיגיטלי של רשות המיסים. על השירות החדש, מתואר במסגרת חדשות מיסים. 

במסגרת שיתוף פעולה של הרשות לרישום והסדר זכויות מקרקעין (“טאבו”) ורשות המסים, מעתה ניתן להנפיק את אישורי רשות המסים לצורך תיקון צו בית משותף דרך האזור האישי באתר רשות המסים, ולהגישם לטאבו בצירוף תצהיר עורך דין, ללא צורך בקבלת חותמת מרשות המסים.

מה עושים עם האישורים שנועדו ללשכת רישום מקרקעין?. 

עד כה, כאמור, נדרשה הגעה פיזית למשרדי רשות המסים או הגשת בקשה במערכת פניות הציבור לקבלת חותמת רשות המסים על המסמכים הנדרשים בעת הגשת התיקון.

כעת, על מנת להקל על הציבור, נקבע כי מעתה ניתן להפיק את האישורים באזור האישי ולצרפם לתיקון המוגש לטאבו, בצירוף תצהיר עורך דין המעיד כי הבקשה לתיקון צו הבית המשותף משקפת את זכויות בעלי הדירות כפי שדווח למיסוי מקרקעין.

מיסוי מקרקעין אישורים להדפסה באינטרנט

תיקון צו בית משותף היא פעולה הנדרשת לרוב בעת ביצוע בנייה חדשה בבניין. במקרים מסוימים הגשת הבקשה מחייבת המצאת אישור על תשלום או פטור ממסים, כולל אישור ממשרדי מיסוי מקרקעין, על הסכמתם לתיקון המבוקש ובדבר היעדר חובות לתשלום על שם הבעלים שבדירותיהם יחול התיקון.

אזור אישי מיסוי מקרקעין שרות הדיגיטל של רשות המיסים

אזור אישי מיסוי מקרקעין שרות הדיגיטל של רשות המיסים

שירות לקוחות טלפון מיסוי מקרקעין 4954* או: 02-5656400

שעות פעילות:

בימים א’, ב’, ד’ וה’ מהשעה 08:30 עד 15:30

ביום ג’ מהשעה 08:30 ועד 12:30

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *