מס הכנסה פועלת להגדלת השכירים הממצים את זכאותם להחזר מס

מודעות גוגל

מס הכנסה פועלת להגדלת השכירים הממצים את זכאותם להחזר מס

החזרי מס הכנסה לשכירים ישירות ממס הכנסה ללא עמלה עבור ביצוע החזרי מס לשכירים עד 6 שנים אחרונית .

לאחרונה שלח מס הכנסה , רשות המיסים  , כ-2,700 מכתבים לשכירים, שבדיקת נתוניהם העלתה כי בסבירות גבוהה הם זכאים להחזר מס עבור שנת המס 2013

​רשות המסים שלחה בימים האחרונים מכתבים לכ- 2,700 שכירים, תחת הכותרת “זה הזמן לבדוק אם מגיע לך החזר מס עבור שנת 2013”. המכתבים נשלחו לאנשים שבדיקות מחשב שנערכו במהלך החודשים האחרונים העלו כי קיימת סבירות גבוהה כי הם זכאים להחזר מס בגין שנה זו.

לדברי מנהל רשות המסים, משה אשר, בצד פעילותה של הרשות לאכיפת דיני המס, היא רואה חשיבות רבה במיצוי הזכויות על ידי האזרחים, בין היתר, כדי לתרום לחיזוק אמון הציבור ברשות ולשפר את השירות ללקוחות. לדבריו, הרשות תמשיך ותשלח, מדי שנה, מכתבים יזומים לשכירים שבדיקות המחשב יצביעו על סבירות גבוהה להחזר מס.

במכתב שנשלח מצוין כי לעיתים המידע המצוי בידי הרשות אינו מלא ולכן מומלץ לאמת את הזכאות להחזר מס ואת סכום ההחזר המשוער בעזרת הסימולטור האנונימי באתר הרשות לבדיקת זכאות להחזר מס לשכירים. עוד מצוין כי חישוב המס הסופי לפיו קיים החזר מס או חוב מס, ייערך רק על ידי פקיד השומה הרלוונטי, לאחר קליטת הבקשה להחזר. הרשות מציעה למעוניינים בסיוע בהליך הגשת הבקשה לפנות למרכזי השירות של הרשות הסמוכים למקום המגורים או למרכז המידע הטלפוני. כמו גם להסתייע במדריך להגשת בקשה להחזר מס.

מדובר בגל שני של מהלך לשליחת מכתבים יזומים, שנועד להגדיל את מספר השכירים הזכאים להחזר מס. בגל הקודם נשלחו כ-1,700 מכתבים לזכאים פוטנציאלים להחזר עבור שנת המס 2012. יצוין כי הרשות פועלת במגוון דרכים למיצוי זכויות, בין היתר באמצעות פרסום מידע בעלוני מידע, וסימולטורים ייעודיים לשכירים באתר האינטרנט של הרשות, הפקת חוברות “דע את חובותיך וזכויותיך”, הפעלת לשכות הדרכה למילוי הדו”ח השנתי, משלוח מכתבים לזכאים פוטנציאלים למענק עבודה ועוד.


טופס החזר מס לשכירים ניתן להוריד ישירות מאתר המיסים של ישראל להורדת הטופס לחצו כאן 


החזר מס שלילי או מענק עבודה לשנת 2017 הוגדל וכעת ניתן לבדוק זכאות – לבדיקת זכאות מס שלילי לחצו כאן 


איך עושים החזר מס  – רצוי לבצע באמצעות חברה מומחית להחזרי מס לשכירים לפרטים נוספים  קראו כאן 

Recent Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/dhsk100c/public_html/infotax.co.il/wp-includes/functions.php on line 3743