2000 שקל מענק למובטלים מתי נכנס הכסף לבנק

2000 שקל מענק למובטלים מתי נכנס הכסף לבנק

ועדת העבודה והרווחה אישרה ה את ההסכם בין משרד האוצר והביטוח הלאומי הקובע כי מי שהיה מובטל במשך תקופה ממושכת בעקבות התפרצות נגיף הקורונה ולהעניק לו מענק בסכום של 2,000 שקלים. למענק יהיה זכאי כל מי ששולמו לו דמי אבטלה בעבור תקופה של לפחות 100 ימי אבטלה, בין אם רצופים ובין אם לאו, החל מיום 1 במרץ 2020 ועד ליום 17 באוקטובר 2020. זאת, בתנאי שהשכר הקובע שלו טרום המשבר היה נמוך מהשכר היומי הממוצע במשק. מענק זה יינתן גם לבני 67 שאיבדו את מקום עבודתם בעקבות נגיף קורונה. כל המידע על רשת בטחון כלכלית לשכירים 2000 שקל מענק למובטלים מתי נכנס הכסף לבנק.

רשת בטחון סוציאלית לשכירים תוספת למענק 

בני זוג שימצאו זכאים שניהם למענק החד-פעמי, יהיו זכאים, כל אחד מהם, לתוספת למענק בסכום של 500 שקלים. התשלום יועבר על ידי המוסד לביטוח לאומי ישירות לחשבון הבנק שאליו משולמים דמי האבטלה.

2000 שקל מענק למובטלים מתי נכנס הכסף לבנק

2000 שקל מענק למובטלים מתי נכנס הכסף לבנק

שר האוצר, ישראל כ”ץ: “כפי שהבטחתי, לא נשאיר אף אחד מאחור. מענקים אלו יסייעו למי שמובטל תקופה ממושכת ונשחק בהכנסתו כולל בני 67 ומעלה, בעקבות הסגר וההגבלות הבריאותיות. אמשיך לסייע לעסקים הקטנים, עצמאים ושכירים לצד המאבק על פתיחת מקומות העבודה והמסחר תוך הקפדה מלאה על כללי הבריאות כדי להחזיר את הכלכלה והמשק לצמיחה”.

מענקים נוספים של ביטוח לאומי ומס  הכנסה לשכירים

החזר י מס למובטלים על המיסים ששולמו בחודשים שכן עבדו

מענק עבודה מס שלילי למי שהגיש כבר תביעה לפחות 1000 מענק חדש

מענק 750 שקל לכל אזרח נכנס לבנק ושולם לכל הזכאים

מענק לנעים קצבאות 2020 בסף של כ 2500 לזכאים במקום הגדלה קבוע השל קצבת נכות

רשת ביטחון כלכלית לשכירים דמי אבטלה עד יוני 2021

רשת בטחון סוציאלית לעסקים מענק השתתפות בהוצאות קבועות עד 15000 שח כל חודשיים

מענק הוצאות לעסקים קטנים

חדשות ביטוח לאומי 2000 שקל מענק למובטלים מתי נכנס הכסף לבנק מחשבן זכאות כמה מגיע לכם המענק החדש למובטל 100 ימים מתי מקבלים איך מגישים את הבקשה לביטוח לאומי רשת בטחון לשכיר

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *