פשיטת מס הכנסה באום אל פאחם: מזומן ו-14 רכבים הוחרמו

פשיטת מס הכנסה באום אל פאחם: מזומן ו-14 רכבים הוחרמו

לא כל יום מתבצעת פשיטה בסדר גודל של מבצע צבאי-אזרחי לשם גביית חובות לרשות המיסים. פשיטת מס הכנסה באום אל פאחם: מזומן ו-14 רכבים הוחרמו כחלק  מהמאבק נגד הפשיעה הכלכלית של גורמים עבריינים. חדשות רשות המיסים, מידע למייצגים, מה עושים בזמן ביקורת מס הכנסה.

פשיטת מס הכנסה באום אל פאחם

פשיטת מס הכנסה באום אל פאחם

מה החרימה המשטרה בפשיטת מס הכנסה באום אל פאחם? 

במהלך הפעילות בוצעו 10 חיפושים בבתיהם של מספר חשודים, לגביהם קיימים חובות כספיים גדולים הנאמדים בעשרות מיליוני שקלים לרשויות המס במדינה. מטרת הפעילות בשילוב הכוחות, הינה גביית חובות מע”מ מסרבני מס, לצד פעילות הרתעתית ואפקטיבית בתחום הפשיעה הכלכלית בדגש לחברה הערבית.

היישוב א א פאחם נמצא בלב ואדי ערה ( ואדי מילק) ומונה למעלה מ50,000 תושבים. 100% מתושבי הכפר עם ערבים מוסלמים.

מי בצע את ביקורת מס הכנסה באום אלפאחם?

מדובר בפעילות ממוקדת של משטרת ישראל ביחד עם רשות המסים למטרת גביית חובות אפשריים לצד אכיפה והרתעה בתחום מס ערך מוסף ומס הכנסה במישור הפעילות נגד הפשיעה הכלכלית בחברה הערבית.

פקיד שומה מס הכנסה מע”מ ביישוב אום אל פאחם ساعات استقبال جمهور ضريبة الدخل بأم الفحم

כתבנו מציין כי במהלך השנה חנכה רשות המיסים מרכז מידע ושירות חדש של רשות המסים נחנך באום אל פאחם.  מרכז המידע והשירות החדש בניהולה של פאתן מסאלחה, ממוקם במרכז המסחרי אבו דגש בעיר ויעניק לתושבי האזור מגוון שירותים מונגשים בשפה הערבית לתושבי האזור.

צפו בווידאו מתוך כתבת כאן 11 חדשות  תמונת מצב ביישוב א א פאחם 

בעיר הערבית אום אל פחם, לפחות בשטח, לא קיימת המדינה ומי ששולט הן כנופיות הפשע. אבל האם איסוף אלפי כלי הנשק הוא שימנע את האלימות הגואה? וגם – איך משפיעה שמערכת הנורמות הנפרדת כמעט לגמרי משאר האוכלוסייה על ההתמודדות עם הקורונה? הכתבה משנת 2020 ואין לה קשר עם הידיעה המרכזית בעמוד זה. 

חדשות מס הכנסה מידע למייצגים בנושאים רשות המיסים, ביקורות מס הכנסה ברחבי הארץ. טפסים להורדה בנושאי מיסוי, סימולטור מס רווחי הון.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *