פקיד שומה אשקלון שעות קבלה

פקיד שומה אשקלון שעות קבלה

בשנים האחרונות הפכה אשקלון למוקד תעשייתי ולמרכז עסקים משמעותי. בכתבה זו פקיד שומה אשקלון שעות קבלה. עדכון 2021 מידע למייצגים ואזרחים: החל מיום ראשון, כ”ד תמוז תשפ”א, 4.7.2021 לא תתקיים בימי ראשון קבלת קהל ביחידות רשות המסים, בנוסף לימי שלישי.

שירותים פקיד שומה אשקלון 

כחלק משירותי מס הכנסה בדרום , לצד השירות העצמי באתר רשות המיסים המאפשר בין היתר גם תאום מס הכנסה ותשלומים , ניתן למנות שירותים חשובים כגון  

פקיד שומה אשקלון שעות קבלה

פקיד שומה אשקלון שעות קבלה

פקיד שומה אשקלון שעות קבלה

מתי שעות פתיחה מס הכנסה אשקלון בוקר

בבקרים : שעות פתיחה 08:30 עד 13:00 בימים שני רביעי חמישי

שעות פתיחה מס הכנסה אשקלון ערב

בערב שעות פתיחה ימים שני + רביעי 15:00 עד 18:00

בימי שלישי אין פעילות קבלת קהל משרדי פקיד שומה אשקלון

פקיד שומה אשקלון כתובת מס הכנסה 

פקיד שומה אשקלון (51) כתובת רחוב העוז 1 אשקלון 

מס הכנסה אשקלון טלפון

לפי אתר מס הכנסה , מספר הטלפון של מס הכנסה אשקלון 08-6836000 במקומות נוספים נקרא גם טלפון פקיד שומה אשקלון 08-6836000 הידוע כפקיד שומה מספר 51 . 

החזרי מס פקיד שומה אשקלון 

אזרחים יכולים לקבל מהמדינה אלפי שקלים בשנה החזרי מס . כיום אזרחים רבים מבצעים איתור כספים אבודים אך לא תמיד מנצלים את הפטורים בפקודת מס הכנסה וגם על המשכורת השוטפת הם משלמים יותר כסף למס הכנסה. 

במקרה שכבר כבר שלמתם יותר מס הכנסה ממה שהייתם צריכים לשלם גשו לפקיד שומה אשקלון החזרי מס קומה א’ חדר 115 עם טופסי 106 ועם המסמכים המעידים שמגיע לכם החזרי מס. פקיד מס הכנסה אשקלון יסייע לכם למלא את הטופס להחזר מס הכנסה .  

בקשת החזר מס ישירות ממס הכנסה לא עולה כסף או אחוזים מההחזר . מצד שני לא תמיד פקיד מס הכנסה יהיה זמין לגלות את כל סעיפי המס המזכים בהחזר מס כמו חברה פרטית להחזרי מס הכנסה לשכירים.

כמו כן ניתן לקבל עזרה מפקידי מס הכנסה בנושאי פתיחת תיק מס הכנסה לעוסק פטור או בנושא שכר אומנים ותאום מס שכר אומנים וטופסי מס הכנסה . 

בקשה לקבלת פטור ממס הכנסה מס הכנסה אשקלון  

אנשים עשויים להיות זכאים לקבלת פטור ממס הכנסה . כיום ביטוח לאומי מעניק פטור ממס הכנסה לאחר שהוא בוחן באמצעות ועדה רפואית ומעניק אחוזי נכות. במקרה של נכות רפואית בגלל סוכרת או מחלה קשה מגיע לך פטור מתשלום מס הכנסה. את הפטור יש לקבל מול פקיד שומה אשקלון בתום תהליך מימוש זכויות רפואיות ביטוח לאומי. 

טלפונים חדשים רשות המיסים

בתחילת שנת המס  2020 הודיעה רשות המיסים מס ערך מוסף מיסוי נדלן מס הכנסה על מספר טלפון חדש 9848* או 074-7619848 מרכז המידע הטלפוני של רשות המסים ימשיך לפעול כרגיל בטלפון 4954*

Leave a Reply

Your email address will not be published.