סוף שנת המס 2020 החזרים מימוש מענקים

סוף שנת המס 2020 החזרים מימוש מענקים

השנה הכלכלית המאתגרת שעברה הכלכלה הישראלית מזמנת לשכירים ועצמאים שפע של הטבות מס, החזרים ממס הכנסה וביטוח לאומי בשווי אלפי שקלים ועד עשרות אלפי שקלים במענקים. אתר המיסים המרכזי של ישראל מזמין אתכם לבדוק זכויות סוף שנת המס 2020 החזרים מימוש מענקים

לקבלת ייעוץ אישי השאירו פרטים בסוף העמוד 

החזרי מס לשכירים מקסימום זכויות 

על אף שחלק מהשכירים היו השנה בחל"ת או פוטרו מעבודתם יש מקום לבדוק את החזרי המס שלהם. שינוי המשכורת לאורך השנה יוצר הזדמנות לקבלת החזר מס הכנסה ותאום דמי ביטוח לאומי. אם לא בצעתם תאום מס 2020 או אתם מקבלים דמי אבטלה ומשכתם כספים כספים מביטוחים וקרנות פנסיה ייתכן בהחלט שיש לכם זכות לקבל החזר מס ואפילו פטור ממס הכנסה על משיכת כספים מקופות גמל ביטוח מנהלים וקרנות פנסיה.

מענקים והחזרי מס הכנסה לעצמאים תכנון פיננסי וגיוס הון 

לכאורה זה נשמע פשוט. נרשמים לאתר מס הכנסה, מקישים על מקלדת ומקבלים מענקים לעצמאים. בפועל זה הרבה יותר מורכב שכן שנת המס 2020 היא מבין המאתגרות שפגשו עולם העצמאים והעסקים הקטנים בישראל. על מנת למצות ולממש מקסימום זכויות לעצמאים החל ממענקים ועד החזר מס לעסק, החזרים מביטוח לאומי ומענקים נדרש תכנון פיננסי כלכלי לעצמאים שנותן דגש להיבטים השונים של תזרים המזומנים של העסק שלך, על היכולת שלך להתפרנס כעצמאי במדינת ישראל ומאפשר מימוש כספים לעצמאים החל מהחזרי מס, מענק שימור עובדים ומענקי השתתפות בהוצאות לעצמאים ועסקים קטנים ובינוניים.

ירושות וכספים אבודים פטורים מתשלום מס הכנסה 

בישראל קיימים כספים רדומים ירושות וכספים אבודים בסך 30 מיליארד שח. ייתכן שגם לכם מגיע נתח מהכספים הזה. מרבית הכספים האבודים והירושות פטורים מתשלום מס הכנסה, אינם מצריכים צו ירושה או צוואה לקבלת הכספים וניתן למשוך תוך 4 ימי עסקים מהחברות שמנהלות אותם עבור דמי ניהול שמנים. אז מה צריך לעשות? הר הכסף החדש לא נותן את מלוא התשובות על כספים אבודים ולכן חשוב לבצע בדיקת כספים באמצעות חברה מקצועית. עלות השירות 59 שח כולל מס ערך מוסף. אין אחוזים אין עמלות. התשלום מתבצע רק לאחר סירת הדוח ללקוח.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *