מענק עידוד תעסוקה מתי נכנס

מענק עידוד תעסוקה מתי נכנס ?  עדכנו את חשבון הבנק במס הכנסה

מעסיקים רבים ממתינים בימים אלו לקבלת תשלום מרשות המיסים עבור החזרת עובדים למעגל העבודה לאחר חלת. רשות המסים מבקשת ממעסיקים ומייצגים, שביקשו מענק לעידוד תעסוקה, לבדוק את פרטי חשבון הבנק בתיק הניכויים ולעדכן במידת הצורך. מענק עידוד תעסוקה מתי נכנס ? עדכנו את חשבון הבנק .

מענק עידוד תעסוקה מתי נכנס

מענק עידוד תעסוקה מתי נכנס

הגשת בקשה לקבלת מענק למעסיקים על החזרת עובדים מחלת 

ביום רביעי, 15.7.2020 פתחה רשות המיסים באתר את המערכת המקוונת להגשת בקשות און ליין למענק לעידוד תעסוקה. מי זכאי לקבל את המענק מהמדינה ? היא נקבעת על ידי מנהל שירות התעסוקה של ביטוח לאומי אך התשלום מבוצע על ידי רשות המסים, ישירות לחשבון הבנק של העסק , כפי שמעודכן בתיק הניכויים של המעסיק ברשות המסים.

על מנת לבצע את התשלומים של מענק תעסוקה בזמן פנתה רשות המיסים מהמעסיקים והמייצגים לוודא שפרטי חשבון הבנק בתיק הניכויים נכונים ומעודכנים, כדי להבטיח שכספי המענק ישולמו בהקדם.

במקרים בהם יש צורך לעדכן את חשבון הבנק, יש לפעול כמפורט: 

• מייצגים מקושרים לשע”מ – ניתן לעדכן את חשבון בנק של מעסיק בהתאם לנוהל הקיים, בשאילתות הייעודיות במערכת מגן שאילתת 491.

• חברות ועצמאים ללא ייצוג – ניתן להגיש בקשה לעדכון חשבון הבנק במערכת פניות ציבור באתר הרשות.

יש לבחור בנושא הראשי: עדכון חשבון בנק מענק לעידוד תעסוקה ובנושא המשני, עדכון חשבון בנק – תיק ניכויים ולצרף לבקשה המחאה מבוטלת. הבקשה תועבר ע”י המערכת לטיפול המשרד אליו משתייך הנישום.

מוקד מס הכנסה טלפון 

ניתן לפנות בימים ראשון עד חמישי שעות 8:15 – 15:30 או בטלפון – 4954* או 02-5656400. כמו כן ניתן לשלוח לכתובת מס הכנסה דואר אלקטרוני בנושא דיווח ותשלום באמצעות האינטרנט: tashlumim@taxes.gov.il וביתר  הנושאים  mokedreshut@taxes.gov.il

שעות עבודה מס הכנסה תו סגול הזמנת תור באינטרנט 

פקידי שומה מס הכנסה פועלים במתכונת התו הסגול. אם נישום או אזרח רוצים לקבוע תור במס הכנסה עליו להיכנס לאתר הרשות ולהזמין תור מראש במס הכנסה בדומה לנהלים החלים כיום בכל משרד הממשלה לרבות ביטוח לאומי , רשות האכיפה והגבייה הוצאה לפועל ומשרד התחבורה.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *