מענק לעצמאים אוגוסט 2020 הגשה

מענק לעצמאים אוגוסט 2020 הגשה באתר רשות המיסים 

ניתן להגיש בקשות למענק הסיוע לעצמאים ולשכירים בעלי שליטה עבור החודשים מאי-יוני 2020 בסכום של עד 15000 שח לעצמאים עסקים קטנים ועסק פטור . מענק לעצמאים אוגוסט הגשה מיידית 

מענק לעצמאים אוגוסט 2020 הגשה אזור אישי רשות המיסים

מענק לעצמאים אוגוסט 2020 הגשה אזור אישי רשות המיסים

הגשת בקשה מענק יוני יולי משולם באוגוסט מי זכאי 

אחרי שמרבית הזכאים למענק 750 שקל לכל אזרח מגישים כעת עשרות אלפי עצמאים את הבקשה לקבלת מענק לעצמאים במסגרת רשת בטחון כלכלית לעסקים. את הבקשה למענק יש להגיש באתר רשות המיסים באזור האישי. 

מי זכאי למענק עצמאים אוגוסט 2020 

מס הכנסה שמבצעת את תשלומי המענקים מכח החוק , פרטה את התנאים לקבלת המענק , ולכן חשוב להקיש את הפרטים בצורה נכונה ומדויקת. לאחר מכן יש להמתין להודעת אישור ואז להמתין לתשובה מתי הכסף של המענק נכנס לבנק. 

תנאי הזכאות המצטברים לקבלת סיוע רשת בטחון לעצמאים : 

תנאי הגיל – בשנת 2019 מלאו למבקשים 20 שנים לפחות.

הגשת דוחות למס הכנסה תובע המענק צריך היה להגיש דו”ח שנתי למס הכנסה לשנת המס 2018 או לשנת המס 2019 למי שפתח את העסק בשנת 2019. מי שהגישו דוח גם לשנת המס 2019, הזכאות למענק תחושב לפי הסכום הגבוה יותר מבין שתי השנים.

ניהלו פנקסי חשבונות קבילים לשנה הנבחנת ( ניתן לבדוק אישור ניהול ספרים )

ירידה בהכנסות בגלל הקורונה – העסק חווה ירידה של 40% לפחות במחזור הפעילות ב”תקופת הזכאות” ביחס לחודשים הללו בשנת 2019, והוגשו דוחות למס ערך מוסף לתקופות אלו.

מענק לעסק חדש – עבור עסק שהחל לפעול לאחר ה-1.3.2019 ההשוואה תיעשה למחזור הפעילות החודשי הממוצע מיום תחילת הפעילות עד 29.2.20. הממוצע יוכפל ב-2 חודשים.

אין צורך לגשת לפקיד שומה 

על מנת לקבל את כספי המענק לחשבון הבנק שלך אין צורך לגשת למשרד פקיד שומה בשעות העבודה של מס הכנסה. בנוסף המערכת מאפשרת למייצג מורשה במס הכנסה להגיש את הבקשה בשם העסק.

איך לגרום לעסק שלך להרוויח יותר 

בשולי הכתבה נציין כי ישנן הטבות מנוספות לעצמאים ועסקים שיש לבחון מול יועץ המס או רואה החשבון של העסק. החל מהחזר מקדמות מס הכנסה עבור חודשים ינואר פברואר ועד תכנון עסקי פיננסי עד סוף שנת המס נוכחית. עסקים רבים יכולים לגלות שעם מעבר לדיגיטל הם יכולים לפרוץ את מעגל הלקוחות הקיים שלהם.

חשוב לדעת על מענק אוגוסט לעצמאים : 

המענק אינו חייב בתשלום מס ערך מוסף או דמי ביטוח לאומי

המענק אינו מותנה בגובה הכסף שקבלתם במסדרת 750 שקל לכל אזרח

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *