מענק השתתפות בהוצאות לעסק קטן הגישו בקשה כעת

מענק השתתפות בהוצאות לעסק קטן הגישו בקשה כעת

האם נתוני הביצוע של מענק הוצאות לעסקים קטנים נמוכים? האם מספר בעלי העסקים שהגישו בקשה למענק נמוך מהצפוי? רשות המיסים הודיעה על הארכת מועד האפשרות, שהיא למעשה ארכה להגשת תביעות למענק השתתפות בהוצאות קבועות ומענק הוצאות לעסק קטן עבור החודשים מאי- יוני

15/12/2020 היום האחרון להגשת בקשת מענק 

מנהל רשות המסים, ערן יעקב, החליט על ארכה עד ה- 15 בדצמבר 2020, להגשת תביעות למענק השתתפות בהוצאות קבועות ומענק הוצאות לעסק קטן עבור החודשים מאי-יוני 2020. ההחלטה על הארכה התקבלה על רקע הסגר האחרון וההגבלות על הפעילות במשק שהתארכו עד סמוך למועד האחרון המקורי להגשת התביעות.

סכומי המענקים לעומדים בתנאי הזכאות נעים מ-3,000 ₪ ועד 500,000 ₪. הגשת התביעות למענקים בעמוד קורונה באתר רשות המסים

לא רק מענקי מס הכנסה ורשת ביטחון כלכלית לעצמאים רשימת מוקדי סיוע 

לרשות העצמאים והעסקים הקטנים עומדות לא מעט אופציות לסיוע מהמדינה לרבות החזרי מס הכנסה הכנסה לעצמאים. על כל בעל עסק להכיר את תחום רשת ביטחון סוציאלית לעסקים ועצמאים כמו את המקצוע בו הוא עוסק.

מדובר ברשת של תמיכות ותקציבים של המדינה, הרבה מעבר למענק השתתפות בהוצאות. כל סעיף יכול להגיע לשווי של אלפי שקלים בשנה. רשימת תמיכות ממשלתיות בעסקים:

החזר מקדמות מס הכנסה לחודשים ינואר פברואר 2020 באמצעות בקשה מפקיד שומה

הקטנת מקדמות מס הכנסה שכוללות תשלום מס על מענקי מדינה השתתפות בהוצאות

תמיכות משרד הכלכלה שוות אלפי שקלים לכל עסק ולא רק בהלוואות לעסקים קטנים.

הנחות בעמלות סליקה – 40% הנחה בעמלת חשבון סליקת אשראי (טרנזילה אקספרס ללא חברת אשראי): סליקת אשראי באתר האינטרנט או סליקת אשראי בבית עסק, מכל תוכנה ניהולית קופה ומחשב.

30% הנחה על חבילות השיווק השנתיות של אקטיב טרייל

בנוסף לפי תקנות מס הכנסה ניתן לבצע משכית כספים ללא מס מקרנות אבודות ביטוחים ישנים וכספים רדומים

מענק השתתפות בהוצאות לעסק קטן הגישו בקשה כעת בקליק אזור אישי אתר מס הכנסה רשת ביטחון סוציאלית לעצמאים ועסקים קטנים עד 6000 שח לעסק והטבות נוספות הרשימה המלאה. הטבות משרד הכלכלה בכפוף לתוקף על פי התנאים המחייבים באתר משרד הכלכלהץ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *