מכשיר ויזה לעסק

מודעות גוגל


מכשיר ויזה לעסק


מכשיר ויזה לעסק הוא ביטוי שהשתרש ולמעשה מייצג שם כולל לאמצעים של בתי עסק לבצע סליקת תשלומים באמצעות כרטיסי אשראי של לקוחות. כיום ישנם מספר אמצעים של מכשיר ויזה לעסק.

חברות האשראי מתחרות על כיסם של בעלי עסקים שיבצעו סליקה דרכן באמצעות מכשיר ויזה לעסק שהן מספקות. עלות הסליקה באמצעות מכשיר ויזה לעסק שונה בין חברות האשראי.

תשלום באמצעות מכשיר ויזה לעסק מהווים פתרון מעולה לעסקים קטנים המבקשים לבצע עסקאות בתשלומים מבלי להיחשף לצ’קים חוזרים של לקוחות . כיום עמלת השימוש לעסקה במכשיר ויזה לעסק היא אחידה לכל עסקה ומוגדרת באחוז קבוע מגובה העסקה.

מכשיר ויזה לעסק באמצעות טלפון סלולארי 

מדובר למעשה באפליקציה באמצעותה ניתן לבצע את חיוב כרטיס אשראיי על ידי הקשת פרטי כרטיס האשראי והעברה לאישור און ליין מול מוקד האשראי. זו שיטה קלה ונוחה לבצע חיוב . בעל העסק יכול לצפות בהיסטוריית תשלומים שבוצעה באמצעות מכשיר ויזה לעסק ולבצע זיכוי במקרה שנדרש.

בנוסף , ניתן להתקין על התקן האוזנייה מכשיר מכשיר ויזה לעסק המאפשר גיהוץ כרטיס האשראי וחוסך את הקלדה.

מכשיר ויזה לעסק באמצעות המחשב 

למעשה זוהי אותה תוכנה שמותקנת על הטלפון הסלולרי ומאפשרת חיוב באמצעות תוכנה במקום באמצעות מכשיר פיזי או טלפון סלולארי.

מכשיר ויזה לעסק מה מחיר הסליקה

מחירי הסליקה נעים בין 2.5% מערך העסקה ומטה תלוי במבצעים המתקיימים מעת לעת על ידי חרות האשראי , מבצעים לאיגודים מקצועיים או יכולת המיקוח של עסק שמבצע מכשיר ויזה לעסק. במידה ועלות מכשיר ויזה לעסק היא על פי אחוזים בלבד כדאי לבעלי עסקים להחזיק בהסכם מכשיר ויזה לעסק על כל החברות. 


סליקה לעסקים באמצעות ישראכרט    סליקה לעסקים באמצעות לאומי קארד   סליקה לעסקים באמצעות ויזה כאל


פורטל ההלוואות של ישראל | צו ירושה |  איתור כספים החזרי מס | הלוואה מבנק | ביטוח ישיר או סוכן?

יחידות משרד האוצר | הלוואות בכרטיס אשראי | איתור חשבון מוגבל בכל הבנקים | כרטיס גנוב

Recent Posts


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/dhsk100c/public_html/infotax.co.il/wp-includes/functions.php on line 3743