מועד הגשת דוח שנתי למס הכנסה 2020

מועד הגשת דוח שנתי למס הכנסה 2020 עד מתי

משבר הקורונה והשפעתו על המשק הישרלאי נותנים את האותות גם על תקנות מס הכנסה והתנהלות רשות המיסים באמצעות פקיד שומה מול המייצגים והנישומים. כך למשל נדחה מועד הגשת דוח שנתי למס הכנסה 2020 לסוך חודש יולי.

תאריכים להגשת דוח שנתי מקוון למס הכנסה 

דוח מקוון – דוח שנתי במס הכנסה מקוון ליחידים יוגש עד לתאריך 30/07/2020

דוח לא מקוון באמצעות טופס  – יש להגיש עד 30/06/2020

חברות ומלכרים יגישו את דוח 2019  עד 30/07/2020

יש לעקוב אחר הודעות רשות המיסים בעקבות משבר הקורונה המשית על הרשות ועל הכלכלה הישראלית שינויים לעומת ניהול בשגרה. מידע חשוב לעצמאים ופרילנסרים התפשטות נגיף קורונה

הקלות מס הכנסה בשל משבר הקורונה יחידים חברות ועצמאים

במסגרת הקלות מס הכנסה מענק לעצמאים בגלל משבר הקורונה ודמי אבטלה בגלל החלת יש להכיר את השינוי וההקלות של רשות המיסים מול עסקים מעסיקים ובתי עסק שונים. 

תיאום מס אישור – הוארך עד משכורת מאי 2020 

ניכוי מס במקור אישור ניהול ספרים  –  הוארך עד ל-30.4.2020.

דיווח דו חודשי למס ערך מוסף – נדחה לתאריך 27/04/2020 ( ומכאן דחיית מקדמות מס ותשלומי מעמ ) 

הקלות מס כחלק מהתמודדות עם מדבר הקורונה 

אחת הדרכים להעניק לכלכלה תמריצים היא על ידי הקלות מס לחברות עצמאים ועסקים קטנים וכמובן גם לעסק פטור. התמיכה של המדינה בכלכלה באמצעות מס הכנסה היא קריטית לחזרת המשק לשגרה. 

לכן כל עצמאי שכבר יודע שניהול העסק מתחיל בניהול פיננסי והתנהלות תקינה מול רשות המיסים וביטוח לאומי צריך בצע מעקב צמוד אחר ההקלות של מס הכנסה ולבצע מימוש מלא של זכויות ומענקים לעצמאים מכל גופי הממשלה לרבות הלוואות בערבות מדינה. 

תאריך הגשת דוח שנתי למס הכנסה 2020 עדכונים בעאתר המיסים של ישראל מועדי נהגשת דוחות מקוונים לשנת המס 2019 תאריך אחרון הארכות הקלות מס הכנסה בשל משבר הקורונה. לצד המענקים יש לבדוק זכאות לכסף אבוד לפי הר הכסף החדש או זכאות לכספי ירושה פטורים ממס באמצעות הר הביטוח או איתור כסף אבוד של נפטר. עוד דיווחים והקלות מס בכתבות שלנו באתר המיסים הישראלי

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *