מדריכי הפנסיה של אתר הכלכלן  

 מדריכי הפנסיה של אתר הכלכלן  

הכלכלן – האתר האובייקטיבי למודעות פנסיוניות. בעמוד זה מוצגים קישורים למדריכי הפנסיה של אתר הכלכלן. האתר   מפיק מדריכים בגובה העיניים בנושאי התוכן של האתר. המדריכים זוכים לצפיות רבות ולמשוב חשוב מצד הגולשים ואנו משפרים את התוכן בהתאם לתגובותיכם. בעמוד זה נציג מספר מדריכים שזכו לצפיות רבות של הגולשים

בחירת ביטוח הלך משנת  2013 לאחר ביטול המקדמים

טיפים חשובים וברורים כיצד יש לבחור ביטוח מנהלים שמתאים לך באמת . אילו שאלות לשאול את הסוכן ואילו אלמנטים ורכיבים חייב כל מבוטח לשלב בהסדר הפנסיוני שלו.

איך בוחרים קרן השתלמות משתלמת 

קרן השתלמות היא מכשיר חיסכון לטווח קצר ובינוני שלא נכללת במסגרת הוזלת העמלות האוטומטית שיצר האוצר. חברות הביטוח ובתי ההשקעות נוהגות לפרסם את הקופות המצליחות באותו הרגע. המדריך של אתר הכלכלן יציג לכם את הנושאים החשובים שיש לבדוק כאשר בוחרים קרן השתלמות

 

איך קוראים את תלוש השכר שלנו ומה חשוב לדעת עליו

באתר הכלכלן אנו מקבלים פניות רבות בנושא תלוש השכר. חוק הגנת השכר מחייב את המעסיק להנפיק ולמסור לעובד תלוש שכר המפרט בצורה ברורה את רכיבי השכר ומרכיבי הניכויים. לפנינו מדריך קצר המציג את מבנה תלוש השכר והפרטים שיש להציג בו.

 טעויות חישוב בפוליסות ובדיקת פדיון 

פוליסות מסוג גמלא ב נמכרו בעבר כפוליסות ביטוח למטרת. ברבות השנים אותרו טעויות חמורות בחישוב החיסכון בפוליסות מסוג גמלא ב ואת המחיר היקר משלמים , איך לא , החוסכים.

 בדיקת פוליסות  – החזרי מס  – ייעוץ פיננסי – איתור כספים

דוח שנתי 2019 הורדת טפסים דוח מקוון 

הכלכלן | האתר האובייקטיבי למודעות פנסיונית וצרכנות אקטיבית

mypens.co.il/

באמצעות מערכת בדיקת פוליסות וחישוב פנסיה של אתר הכלכלן ניתן לאתר את שגיאות החישוב המופיעות בחישוב הפנסיה , חישוב פוליסה ובחישוב החיסכון המצטבר. המערכת היא בלעדית 

מוקדי שירות לקוחות ביטוח חיים בחברות הביטוח , שירות ביטוח חיים | הכלכלן

mypens.co.il/wordpress/מידענות…/שירות-ביטוח-חיים-ריכוז-מספרי-הטלפון-ש/‏ מוקדי שירות לקוחות ביטוח חיים בחברות הביטוח – ריכוז מוקדי השירות בביטוח חיים מוקדי … ביקרת בדף זה פעמים רבות.

מילון הביטוח . מילון מונחי הביטוח , מילון הפנסיה | הכלכלן

mypens.co.il/wordpress/מילון-הביטוח-מילון-מונחי-הביטוח/‏ מילון מונחי הביטוח והפנסיה – מילון בטוח פנסיה וגמל והשתלמות . הסבר מונחים על מושגים ..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *