הלוואה בכרטיס אשראי באיזה חברה משתלם

מודעות גוגל

הלוואה בכרטיס אשראי באיזה חברה משתלם

הלוואה בכרטיס אשראי היא אופציה יקרה יחסית להלוואה . הריבית שגובות חברות כרטיסי האשראי בגין הלוואות אינן נחשבות לזולות ביחס להלוואות הבנקאיות והן מגלמות את הסיכון שבלווה ואת פער מחירי הכסף. בשנים האחרונות התרחבו חברות כרטיסי האשראי בזכות כרטיסי אשראי מתגלגלים והן באמצעות הענקת הלוואה בכרטיס אשראי. 

 

היתרונות של הלוואה בכרטיס אשראי

  • הלוואה בכרטיס אשראי היא שיטה קלה ומהירה לקבלת כסף מחברת האשראי
  • הלוואה בכרטיס אשראי אינה יושבת על מסגרת העובר ושב בספרי הבנק ומהווה חלופה להלוואות בנקאיות או אופציה להלוואות קצרות מועד שבהן הריבית במונחי כסף נעה סכום של כמה מאות שקלים. 

החסרונות של הלוואה בכרטיס אשראי

לוח השוואה של הלוואה בכרטיס אשראי

הלוואות בנקאיות או הלוואות חוץ בנקאיות באמצעות כרטיסי אשראי הן חלק חשוב ממתן אשראי פרטי לציבור. כאשר נוטלים הלוואה בכרטיס אשראי צריך לזכור שגם אותה צריך להחזיר ובכל מקרה צריך לעשות את החשבון שניתן להחזיר אותה , היא תשיג את המטרה , אך לא תביא את נוטל ההלוואה למצב שהוא נוטל הלוואות נוספות לכיסוי המינוס או לכיסוי ההלוואה עצמה.

נטילת הלוואות בכרטיס אשראי מצריכה תכנון וחשיבה . באיזה גובה של תשלום אני יכול לעמוד בכל חודש. אם מדובר בהלוואה עם החזר חודשי של 500 שח צריך לבדוק מה ניתן לוותר במסגרת ההוצאות הקיימות. אחת הדרכים היא למשל לחסוך בהוצאות על אינטרנט בבית או לעבור חברת סלולאר ולהוזיל את הוצאות הטלפון בכ 100 שח לפחות למשפחה.

דרך נוספת לחסוך כסף היא לנהוג בשיקול דעת בכל הקשור להוצאות על חשמל ביתי , להקפיד על כיסוי אורות ולהדליק את המזגן כאשר צריך .

ניתן לבצע בדיקה של החזרי מס הכנסה לשכירים או עצמאי , לבדוק זכאות למענק עבודה או לבצע איתור כספים אבודים באמצעות הר הכסף .

 פורטל ההלוואות של ישראל | יועץ הלוואות פרטי = המון המון | החזרי מס הכנסה |ILFA הלוואה ללא ריבית  

האם כדאי לקחת הלוואה לכיסוי המינוס

האם כדאי לקחת הלוואה לכיסוי המינוס

Recent Posts


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/dhsk100c/public_html/infotax.co.il/wp-includes/functions.php on line 3743