החזרי מס משכנתא

החזרי מס משכנתא

תאום מס

החזרי מס משכנתא 

החזרי מס משכנתא |  אתר הכלכלן – החזרי מס ממשיך גם בשנת 2013 להיות האתרהמשתלם ביותר להחזרי מס בישראל.

בשנה האחרונה נהנו לקוחות האתר משירות אישי ומקצועי וממחיר המשתלם ביותר לשירות החזרי מס – החזרי מס ללא דמי פתיחת תיק . במהלך החודש הקרוב ניתן יהיה להגיש בקשות להחזרי מס בגין שנת 2012 ואנו ערוכים לקראת הפניות שלכם. 

החזרי מס משכנתא  | נטילת משכנתא כרוכה ברכישת פוליסה לביטוח חיים בגובה המשכנתא. ביטוח חיים למשכנתא מהווה ערובה להזחר ההלוואה במקרה שבו אחד מהלווים נפטר. הפרמיה משולמת מדי חודש על ידי הלווים וחברת הביטוח מעדכנת את הסכום מעת לעת לפי גובה המשכנתא. ביטוח החיים בגין המשכנתא מוכר במס לזכה בהזחרי מס לשכירים ועצמאים מתוקף סעיף 45.א לפקודת מס הכנסה. 

 החזרי מס משכנתא  | שיעור זיכוי של 25% מהפרמיה שאתם משלמים

שיעור החזר המס על הפרמיה לביטוח חיים למשכנתא מגיע לכדי 25%  מהפרמיה המשולמת לביטוח חיים והוא מגיע לכדי החזר של כ 2,000 שקלים לכל שנה. בסוף כל שנה חברת הביטוח שולחת לבית המבוטח אישור מס ופירוט על הפרמיות שנגבו. אישור המס מאפשר לאנשי לחשב את גבו הסכום שמגיע לך ממס הכנסה. ניתן לבצע את תאום החזרי מס משכנתא  6 שנים אחרונית ולקבל את הכסף ממס הכנסה עם ריבית של 4% בשנה + הצמדה למדד המחירים לצרכן. 


כל הכסף הזה שלך!  לידיעתך, החזר המס הממוצע לשכיר הינו בין: 5,000-12,000 ש”ח בתוספת ריבית והצמדה! אתר INFOTAX מאפשר ביצוע החזר מס ללא עלות בגין פתיחת תיק או בדיקה ראשונית ותשלום רק לאחר קבלת הכספים ממס הכנסה צרו קשר כעת בטלפון 058-4363632 או השאירו פרטים באתר

  

גולשים יקרים , האתר עוסק במידענות ובשירותים פיננסים לרשות טיפול בנושאי מס מול מס הכנסה , החזרים ותאום מס , איתור כספים אבודים וייעוץ כלכלי . הודעתכם תענה בהקדם האפשרי


קישור בדיקת פוליסות ביטוח  | עמלות בנקים | איך לבחור ביטוח מנהלים  

 החזרי מס ללא דמי פתיחת תיק  | למי מגיע החזרי מס  | חייגו 058-4363632

Image courtesy of [image creator name] / FreeDigitalPhotos.net

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *